Jeśli kochasz...

,,Jeśli coś kochasz, puść to wolno. 

Jeśli do Ciebie wróci, jest twoje. 

Jeśli nie,

nigdy nie było."

Dawno temu przeczytałam słowa 

Johna Marsdena (cytat z Cieni). 

Dla mnie najtrudniejsza z lekcji.

Puszczanie tych, których kocham.

Co w zamian?

Pokochanie siebie.

Dziś wiem, że tylko tak możemy przetrwać te wszystkie, nie kocham Cię. 

Że tylko tak jest szansa, że posklejamy siebie do kupy. 

Że podkładamy kawałek po kawałku połamane serce.

Że damy radę przetrwać ciszę.

Dziś też wiem, że 

nie da się na siłę zatrzymać nikogo.

Choćbyśmy, jak kochały. 

Choćbyśmy, co robiły.

Walka w pojedynkę o drugą osobę na dłuższą metę nie ma sensu. 

Więcej z tego złego, niż dobrego.

Może jeszcze bardziej boleć. 

Nie ma co. 

Lepiej puścić i odpuścić i po prostu żyć.

Tak najlepiej, jak się da.

 

Pozdrawiam Cię ciepło

Edyta Maria Bożydar

 

Tekst pochodzi z książki

365 okazji, by być szczęśliwą 

 

Napisałam ją dla Ciebie, by nauczyć Cię jak kochać siebie już bez wyrzutów sumienia.

 

Znajdziesz ją tutaj

👇👇👇

https://kobietablog-edytamariabozydar.pl/365-okazji-by-byc-szczesliwa.html

 

Grafika 

Banksy 

 

Dodaj komentarz
  • Odwiedzin wszystkich: 555741 

BLOG KOBIETA - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron internetowych