Jeśli ktoś Cię nie lubi...

Jeśli ktoś Cię nie lubi, zaakceptuj to.

Pozwól mu być sobą.

Niech sobie żyje w tej swojej energii.

Niech trwa w tym swoim nielubieniu.

Pozwól mu na to.

Dla Ciebie 

w tym wszystkim istotne jest coś innego.

Chodzi o to, aby ta zła energia nie stała się Twoją.

By Cię nie spaprała.

Byś nie miała ochoty oddać.

Byś nie miała ochoty odpowiedzieć tym samym.

 

Dlatego się odsuń.

 

Bądź ponad to.

Miej w sobie miłość.

Miej w sobie ciepło.

Miej w sobie dobro.

Bądź sobą.

Tak mimo wszystko.

 

Zawsze wybieraj dobro.

Dobro jest dobre.

 

Pozdrawiam Cię ciepło,

Edyta Maria Bożydar

 

-----

Moje

365 okazji, by być szczęśliwą,

napisałam dla Ciebie.

Napisałam je, by nauczyć Cię, jak pokochać siebie.

Jesteś ważna!

 

Moje 365 okazji znajdziesz tutaj 👇👇👇

https://kobietablog-edytamariabozydar.pl/365-okazji-by-byc-szczesliwa.html

 

 

Dodaj komentarz
  • Odwiedzin wszystkich: 555742 

BLOG KOBIETA - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron internetowych