List do Dziecka ...
List do Dziecka
Nie jestem idealną mamą.
Popełniłam wiele błędów.
Łzy, radość, smutek i tęsknota przeplatały się ze sobą każdego dnia.
Ot
Życie.
Jednak jednego w tym życiu jestem pewna.
Kocham Was najbardziej na świecie.
Jesteście dla mnie drogą.
Jesteście moim spełnieniem.
Jesteście tym, co najważniejsze.
Jesteście dla mnie wszystkim.
Zawsze byłam, jestem i będę wpierw mamą.
I nikt ani nic tego nie zmieni.
Żadne słowo powiedziane w złym momencie.
Żaden gest, o którym by się może chciało i zapomnieć.
Żaden człowiek, którego zła godzina przyniosła.
Nie zmieni tego też i ten czas, gdy mnie tu już nie będzie.
Gdziekolwiek będę,
nawet w tych niebieskich chmurach,
to będę Was kochać.
Zawsze.
Na zawsze.
Twoja Mama
Edyta Maria Bożydar
Poniżej moje osobiste Dziecko ❤️
Moją książkę znajdziesz tutaj 👇👇👇
https://kobietablog-edytamariabozydar.pl/365-okazji-by-byc-szczesliwa.html
