List do Dziecka ...

List do Dziecka

 

Nie jestem idealną mamą.

Popełniłam wiele błędów.

Łzy, radość, smutek i tęsknota przeplatały się ze sobą każdego dnia.

Ot

Życie.

Jednak jednego w tym życiu jestem pewna.

Kocham Was najbardziej na świecie.

Jesteście dla mnie drogą.

Jesteście moim spełnieniem.

Jesteście tym, co najważniejsze.

Jesteście dla mnie wszystkim.

Zawsze byłam, jestem i będę wpierw mamą.

I nikt ani nic tego nie zmieni.

Żadne słowo powiedziane w złym momencie.

Żaden gest, o którym by się może chciało i zapomnieć.

Żaden człowiek, którego zła godzina przyniosła.

Nie zmieni tego też i ten czas, gdy mnie tu już nie będzie.

Gdziekolwiek będę,

nawet w tych niebieskich chmurach,

to będę Was kochać.

 

Zawsze.

Na zawsze.

Twoja Mama

 

Edyta Maria Bożydar

 

Poniżej moje osobiste Dziecko ❤️

 

Moją książkę znajdziesz tutaj 👇👇👇

https://kobietablog-edytamariabozydar.pl/365-okazji-by-byc-szczesliwa.html

 

 

Dodaj komentarz
  • Odwiedzin wszystkich: 555742 

BLOG KOBIETA - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron internetowych