Młoda kobieta

„Młoda kobieta z kręgu podeszła do kapłanki i powiedziała:
- Nie będę już uczestniczył w grupie.
Kapłanka odpowiedziała:
- Ale dlaczego?
Młoda kobieta odpowiedziała:
- Widzę moją siostrę, która źle mówi o kimś innym; mała grupa, która żyje rozmową i nie wspiera, ludzie, którzy podczas tańca wydają się próbować popisywać się zamiast patrzeć na boskie drzewo i tyle innych złych rzeczy, które widzę ...
Kapłanka odpowiedziała:
- Dobrze, ale zanim wyjdę, wyświadcz mi przysługę, wypij szklankę pełną wody i obejdź koło trzy razy bez rozlewania kropli wody na podłogę. Następnie możesz opuścić grupę. A młoda kobieta pomyślała: Bardzo proste! I trzykrotnie podeszła ze szklanką pełną wody, jak poprosiła kapłanka. Kiedy skończył, powiedziała:
- Gotowy!
I kapłanka zapytała:
- Kiedy krążyłeś, czy widziałaś, że jakaś siostra źle mówiła o innej?
Odpowiedź brzmiała: nie.
-Czy widziałeś, jak tancerze narzekają na siebie?
- Nie.
Czy widziałeś kogoś, kto cię nie wspierał?
- Nie.
-Wiesz, dlaczego cię pytam? Koncentrujesz się na szkle, aby nie rozpryskiwać wody. Tak samo jest w naszej grupie, w naszym kręgu i życiu. Kiedy skupiamy się na naszych krokach, nauce, służbie, poświęceniu, modlitwie i ewolucji, nie będziemy mieli czasu, aby dostrzec błędy innych. Kto opuszcza krąg z powodu kogoś innego, nigdy nie wszedł do tańca, uzdrawiania, modlitwy, módl się za ludzkość, służenia. Ktokolwiek patrzy na innych, nigdy nie wszedł, aby uczcić swoich przodków, nigdy nie wszedł w swoją własną ewolucję, aby znaleźć swojego prawdziwego ducha w tańcu, aby służyć wspólnocie i służbie Bogini. Uwolnij się od uprzedzeń, od opinii innych, od patrzenia na innych.
Patrz na siebie."
Znalezione w sieci

 

 

Dodaj komentarz
  • Odwiedzin wszystkich: 289917 

BLOG KOBIETA - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron artystycznych