Nic ...
Wiesz, co musisz udowodnić innym ludziom?
Nic.
Nic nie musisz nikomu udowadniać.
To nic jest czymś w rodzaj wolności, do której trzeba jednak dojrzeć.
Gdy tak się stanie,
gdy zrozumiemy, że nic, nikomu nie musimy udowadniać,
stajemy się wolni.
Pomyśl o tym dziś.
Pomyśl dziś o sobie.
No i o słowie „nic”.
Cudne słowo to nic.
Niesie ze sobą.
cudną świadomość.
Zwraca Ci wolność.
Warto je mieć przy sobie.
Pozdrawiam Cię ciepło,
Edyta Maria Bożydar
-----
Moje
365 okazji, by być szczęśliwą,
napisałam dla Ciebie.
Napisałam je, by nauczyć Cię, jak pokochać siebie.
Jesteś ważna!
Moją książkę znajdziesz tutaj 👇👇👇
https://kobietablog-edytamariabozydar.pl/365-okazji-by-byc-szczesliwa.html


