Nic ...

Wiesz, co musisz udowodnić innym ludziom?

Nic. 

Nic nie musisz nikomu udowadniać.

 

To nic jest czymś w rodzaj wolności, do której trzeba jednak dojrzeć.

 

Gdy tak się stanie,

gdy zrozumiemy, że nic, nikomu nie musimy udowadniać,

stajemy się wolni.

 

Pomyśl o tym dziś.

Pomyśl dziś o sobie.

No i o słowie „nic”.

Cudne słowo to nic.

Niesie ze sobą. 

cudną świadomość.

Zwraca Ci wolność.

Warto je mieć przy sobie.

 

Pozdrawiam Cię ciepło,

Edyta Maria Bożydar

 

-----

Moje

365 okazji, by być szczęśliwą, 

napisałam dla Ciebie.

Napisałam je, by nauczyć Cię, jak pokochać siebie.

Jesteś ważna!

 

Moją książkę znajdziesz tutaj 👇👇👇

https://kobietablog-edytamariabozydar.pl/365-okazji-by-byc-szczesliwa.html

 

 

Dodaj komentarz
  • Odwiedzin wszystkich: 555741 

BLOG KOBIETA - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron internetowych