To, co ma przyjść...

To, co ma przyjść, niech przyjdzie. 

To, co się skończyło, niech odejdzie.

To, co ma zostać, niech zostanie.

 

Ty?

 

Ty po prostu bądź. 

Bądź sobą. 

Bądź szczęśliwa.

Żyj w zgodzie z samą sobą.

Nie pasuj już do nikogo. 

Pasuj do siebie.  

To na swój widok w lustrze uśmiechaj się, co rano, mówiąc:

Jest dobrze. 

A będzie jeszcze lepiej.

 

Bądź dobra dla siebie.

 

Edyta Maria Bożydar

 

-----

Moje

365 okazji, by być szczęśliwą,

napisałam dla Ciebie.

Napisałam je, by nauczyć Cię, jak pokochać siebie.

Jesteś ważna!

Jesteś ważny!

 

Grafika

Edyta Maria Bożydar

 

Moje 365 okazji, by być szczęśliwą, znajdziesz tutaj 👇👇👇

https://kobietablog-edytamariabozydar.pl/365-okazji-by-byc-szczesliwa.html

 

 

Komentarze

Kasia Głowacka

Uwielbiam... kocham! Twoje słowa leczą moja duszę...

Kobieta

Mocno Cię przytulam:)

Dodaj komentarz
  • Odwiedzin wszystkich: 555741 

BLOG KOBIETA - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron internetowych