To, co ma przyjść...
To, co ma przyjść, niech przyjdzie.
To, co się skończyło, niech odejdzie.
To, co ma zostać, niech zostanie.
Ty?
Ty po prostu bądź.
Bądź sobą.
Bądź szczęśliwa.
Żyj w zgodzie z samą sobą.
Nie pasuj już do nikogo.
Pasuj do siebie.
To na swój widok w lustrze uśmiechaj się, co rano, mówiąc:
Jest dobrze.
A będzie jeszcze lepiej.
Bądź dobra dla siebie.
Edyta Maria Bożydar
-----
Moje
365 okazji, by być szczęśliwą,
napisałam dla Ciebie.
Napisałam je, by nauczyć Cię, jak pokochać siebie.
Jesteś ważna!
Jesteś ważny!
Grafika
Edyta Maria Bożydar
Moje 365 okazji, by być szczęśliwą, znajdziesz tutaj 👇👇👇
https://kobietablog-edytamariabozydar.pl/365-okazji-by-byc-szczesliwa.html

Komentarze
Kasia Głowacka
Uwielbiam... kocham! Twoje słowa leczą moja duszę...
Kobieta
Mocno Cię przytulam:)