Gdy nauczyłam się odchodzić...

Gdy nauczyłam się odchodzić od tego wszystkiego, co mi nie służy, 

stałam się szczęśliwa.

 

Pozdrawiam Cię ciepło 

Edyta Maria Bożydar

 

Moją książkę, 

365 okazji, by być szczęśliwą,

napisałam dla Ciebie, by nauczyć Cię kochać siebie już bez wyrzutów sumienia. 

Możesz znaleźć ją tutaj

👇👇👇

https://kobietablog-edytamariabozydar.pl/365-okazji-by-byc-szczesliwa.html

 

 

Dodaj komentarz
  • Odwiedzin wszystkich: 555741 

BLOG KOBIETA - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron internetowych